Çalışma Saatlerimiz P.tesi - Cuma 09:00 - 17:00

Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. No:34/15 Kartal-İSTANBUL

Doğal Yaşam – ORGANİK TARIM VE HAYVANCILIK UYGULAMALAR

Mengen Sağlıklı Yaşam Vadisi

Günümüzde doğru bildiğimiz bir çok şeyin aslında yanlış olduğunun farkına vardığımız, bir aydınlanma dönemini yaşıyoruz. Yüksek katlı betonarme yapılarda hapis hayatı yaşıyor, toprakla temasımızı kesiyor, doğallıktan uzaklaşıyor ve suni yaşamın kölesi oluyoruz. Sonra da genç yaşta sağlığımızın bozulmasına hayıflanıyoruz.  İşte Mengen Sağlıklı Yaşam Vadisi projesi ekolojik ve organik tarım ile hayvancılık uygulamaları, hava kirliliğinden ve şehrin stresinden uzak doğal yaşam ortamı ile sizlere sağlıklı yaşamı vadetmektedir.

domates

Organik Sebze

Sertifikalı olarak temin ettiğiğmiz organik tohumlar ile ister kendi hobi bahçenizde yetiştireceğiniz, isterseniz bizim temin ettiğimiz sebzeler ile yapacağınız yemeklerin tadına doyamayacaksınız.

çilek

Organik Meyve

Sosyal alanlar içerisinde ektiğimiz ağaçlar ile oluşturacağımız meyve bahçesinde dalından toplayacağınız meyvelerin tadına varacaksınız.

peynir

Süt Ürünleri

Vadi sınırları içerisinde oluşturacağımız çiftliğimizde doğal yemler ile beslenen çiftlik hayvanlarımızdan ve civar köylerden temin ettiğimiz süt ve süt ürünleri ile doğal ve sağlıklı kahvaltılar yapacaksınız.

yumurta

Tavuk ve Yumurta

Serbest gezen ve organik yemlerle beslenen tavuklarımızdan elde ettiğimiz, yumurtalar ve tavuklarımız ile lezzetli ve sağlıklı yemekler yapacaksınız.

et

Organik Et

Mengen’in sağlıklı havasında doğal yemler ile beslenen hem vadi bünyesinde oluşturacağımız çiftlikte hemde civar köylerden temin ettiğimiz büyükbaş ve küçükbaş hayvanların etleri ile doğal ve sağlıklı et yeme fırsatını yakalayacaksınız.

balık

Doğal Balık

Vadi içerisinde oluşturduğumuz şelale ve göl içerisinden olta ile balık yakalayabilir, veya alabalık çiftliğimizden temin edebilirsiniz. İlk tecrübesidir insanın Mengen Sağlıklı Yaşam Vadisinde içinizdeki dağcıyı keşfedeceksiniz.

© 2017 WordPress Theme. Powered By Bitlers